ULUSLARARASI TARIM VE GIDA KONFEDERASYONU

ÜYELİK VE TEMSİLCİLİK

TARIMKON; Tarım, gıda ve bu sektörlere dayalı yan sanayi alanında Arz, Talep, Danışmanlık ve Proje sahiplerini tek bir çatı altında toplayarak ortak istişarelerle ile hareket eden, uluslararası pazarlama, iktisadi ve ekonomik iş birliği entegrasyonu içinde alanında tek ve en büyük uluslararası Konfederasyon’dur.

Bu doğrultuda, TARIMKON, üyelerimiz ile birlikte öncelikle ulusal ve sonrasında uluslararası tarım ve gıda sektörünün geliştirilmesine, markalaşmasına, ülkemiz ihracatının artırılmasına, sektörün sorun ve çözümlerine yönelik çalışmalar yürütmektir.

Bu amaç ve faaliyetler çerçevesinde 81 il ve tüm ilçelerde teşkilatlanmamıza devam etmekteyiz. Uluslararası Tarım ve Gıda Konfederasyonu, Ülkemiz üreticimizin “ÖNCE ÜRETİM SONRA PAZAR” anlayışında “ÖNCE PAZAR SONRA ÜRETİM” anlayışına geçebilmelerine rehberlik edebilmek adına uluslararası onlarca temsilcilikleri ve iş birliktelikleri ile hizmet vermektedir.

Siz de bu amaç ve faaliyetler doğrultusunda bizimle birlikte çalışmak isterseniz, TEMSİLCİLİK BAŞVURU FORMU’nu doldurarak bize mail göndermeniz halinde üyelik işlemleriniz başlatılacaktır.

TARIMKON Üyelik ve Temsilcilik Başvuru Formunu Buradan İndirebilir, üyelik işlemleriniz başlatabilirsiniz.